7 790,00 Ft
+ 4 799,00 Ft szállítási költség

OptiBac mindennapi kapszula 30

Ár: 7 790,00 Ft
Értékesítő:
7 790,00 Ft
+ 4 799,00 Ft szállítási költség

Készleten

A következő fizetési módokat fogadjuk el

Leírás

A "Minden napra" (korábban "A napi jólétért" című filmben) az acidophilust és más baktériumokat olyan sajátos, tudományosan bizonyított tulajdonságaik miatt választották ki, mint például a túlélési képességük, hogy élve elérjék a bélrendszert. A "minden nap" számos jól kutatott és dokumentált törzset tartalmaz, amelyekről úgy gondolják, hogy a vékony- és vastagbél vagy vastagbél különböző részein telepednek le. Cukormentes Hozzáadott cukrok, mesterséges aromák vagy színezékek nélkül az OptiBac "Minden nap" (korábbi nevén "A mindennapi jóléthez") jó alternatívát kínál az élő kultúrákat tartalmazó cukros joghurtokkal és joghurtitalokkal szemben. Lactobacillus acidophilus Rosell-52 és Lactobacillus rhamnosus Rosell-11 : Ezek az élő kultúrák az emberi bélben a legjobban kutatott és dokumentált természetes baktériumok közé tartoznak. Az OptiBac L. rhamnosus és L. acidophilus specifikus törzseit tanulmányozták a gyomorsav és az epesók túlélése, valamint a belek károsodás nélküli elérése érdekében. Bifidobacterium longum Rosell-175, Bifidobacterium breve Rosell-70 és Bifidobacterium bifidum Rosell-71 : Kolonizáljon elsősorban a vastagbélben (vagy vastagbélben). Lactococcus lactis Rosell-1058 : Az OptiBac-törzset a kefir tenyészetből nyerik, és in vitro tesztelik antimikrobiális tulajdonságai miatt. FOS rostok: A nem emészthető FOS (Fructooligosaccharides) táplálékforrásként működhet a szervezet élő kultúráinak, különösen a bifidobaktériumoknak a növekedésének ösztönzésére; úgynevezett "bifidogén" hatás létrehozása.
  • Fruugo azonosító: 61371176-123748181
  • EAN: 5060086610079

A weboldalon található minden tartalomnak, ami a termékekkel kapcsolatos (vagy hasonló jellegű), beleértve a gyógyszereket, vitaminokat és étrend-kiegészítőket, nem célja bármilyen egészségügyi állapot vagy betegség diagnosztizálása, kezelése, gyógyítása vagy megelőzése. Az ezen az oldalon megadott információk nem minősülnek tanácsnak, és nem írhatják felül az orvosok, gyógyszerészek vagy egyéb engedéllyel rendelkező egészségügyi szakemberek tanácsát. Vegye fel a kapcsolatot az egészségügyi szolgáltatójával a termékkel kapcsolatban, ha úgy gondolja, hogy egészségügyi problémája van. Kérjük, ne felejtse el mindig elolvasni a címkét, és kövesse a termékhez kapott utasításokat, mielőtt felhasználná vagy elfogyasztaná azokat. Kérjük, ne hagyatkozzon a weboldalunkon feltüntetett információkra.

Kiszállítás és visszaküldés

Kiküldés 4 napon belül

  • STANDARD: 4 799,00 Ft - közötti szállítás P 17 október 2025–Sze 05 november 2025

Szállítás innen: Egyesült Királyság.

Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy rendelését hiánytalanul és előírásainknak megfelelően szállítás ki önnek. Viszont ha egy hiányos rendelést kap, vagy eltér a megrendelttől, vagy bármilyen más okból nem elégedett a rendeléssel, akkor visszaküldheti a rendelést vagy a rendelésben lévő bármely terméket, és visszatérítik a termék árának teljes összegét. Teljes visszaküldési irányelvek megtekintése.

Termékmegfelelőségi részletek

Kérjük, tekintse meg a termékre vonatkozó megfelelőségi információkat az alábbiakban.

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Gyártó:
Az alábbiakban olvashatók a Fruugo platformján értékesített releváns termék gyártójának elérhetőségei.

  • Wren Laboratories
  • Wren Laboratories
  • 21 & 22 Mayfield Avenue
  • Andover,
  • Hampshire,
  • GB
  • SP11
  • julie@wrenlabs.com
  • https://www.optibacprobiotics.com

Felelős személy az EU-ban:
Az alábbiakban olvashatók az Európai Unióban kijelölt felelős személy elérhetőségei. A felelős személy az az Európai Unióban székhellyel rendelkező gazdasági társaság, amely az Európai Unióban eladott releváns termékekhez kapcsolódó megfelelőségi kötelezettségekért felel.

  • Wren Laboratories LTD
  • Wren Laboratories LTD
  • 3 Kylemore Industrial Estate
  • Dublin
  • IE
  • D10 TY20
  • julie@wrenlabs.com
  • https://www.optibacprobiotics.com