8 890,00 Ft
+ 3 149,00 Ft szállítási költség

Pid Block Shampoo 200 ml

Értékesítő:
(Prémium értékesítő)

Pid Block Shampoo 200 ml

Ár: 8 890,00 Ft
Értékesítő:
(Prémium értékesítő)
8 890,00 Ft
+ 3 149,00 Ft szállítási költség

Jelenleg elérhető

Nem tudjuk, hogy ez a termék újra készleten lesz-e és hogy mikor.

A következő fizetési módokat fogadjuk el

Leírás

A Pid Block Champú de Esi egy növényi kivonatokkal és illóolajokkal formulált sampon, ideális a pediculosis elleni termékekkel kombinált használatra. Olyan környezetet teremt, amely kedvezőtlen a tetvek megtelepedéséhez. Használat után a tetűirtó kezelés Pid Block Spray Olaj Orvostechnikai Eszköz, megkönnyíti a tisztítást, hatékonyan eltávolítva a serkéket és az elhalt tetveket. Ezt a tisztítószert kifejezetten gyakori használatra fejlesztették ki, még gyermekek számára is: gyengéden, de mélyen tisztítja a fejbőrt, anélkül, hogy irritálná azt. Emellett hidratáló és bőrpuhító hatást fejt ki, amelytől a haj puha, fényes és könnyen fésülhető lesz, a pantenol hatékonyságának köszönhetően, amely a pantoténsav (B5-vitamin) előanyaga. Használata kellemes a formulájában található citrom- és borsmenta-kivonatoknak köszönhetően. Ajánlott a fejbőrre felvinni, és óvatosan dörzsölni 3-5 percig; bőséges vízzel leöblíteni. Dermokozmetikai termék külső használatra. Gyermekektől elzárva tartandó.
  • Fruugo azonosító: 50928724-101892559
  • EAN: 8008843010738

Termékbiztonsági információk

Kérjük, olvassa el a termékre vonatkozó biztonsági információkat az alábbiakban

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Termékbiztonsági címkék

CE Mark
Biztonsági figyelmeztetések: Dermokozmetikai termék külső használatra. Gyermekektől elzárva tartandó. A tetvek elleni kezelés után használt Pid Block olajspray orvosi eszköz megkönnyíti a tisztítást, hatékonyan eltávolítja a csomókat és az elhalt tetveket. Ezt a tisztítószert kifejezetten a gyakori mosásra tanulmányozták, még gyermekeknél is: finoman, mélyen, de nem agresszíven tisztítja a fejbőrt. Hidratáló és lágyító hatást fejt ki, amely puhává, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat, köszönhetően a panthenol, a pantoténsav (B5-vitamin) prekurzorának. Használata kellemes a formulájában található citrom és borsmenta kivonatnak köszönhetően.
Hozzávalók: Ecetsav, Laureth, Citrus citromhéj kivonat, Acetum, Teaolaj, Origanum vulgare levél kivonat, Cinnamomum zeylanicum kéreg kivonat, Hydrastis canadensis gyökér kivonat, Thymus vulgaris kivonat, Panthenol, Argan olaj, zsálya, kakukkfű, oregánó, rozmaring, citrom, levendula, neem olaj, Argania Spinosa magolaj, olívabogyó, borsmenta piperita, fahéj, kalcium-glükonát, Salvia officinalis levél kivonat, Melaleuca alternifolia levélolaj, Mentha piperita levél kivonat, Rosmarinus officinalis levél kivonat, Olea Europaea levél kivonat, Panthenol, Lavandula angustifolia virág kivonat, Goldenseal, Melia azadirachta magolaj.

Kiszállítás és visszaküldés

Kiküldés -1 napon belül

  • STANDARD: 3 149,00 Ft - közötti szállítás Cs 23 október 2025–K 28 október 2025

Szállítás innen: Spanyolország.

Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy rendelését hiánytalanul és előírásainknak megfelelően szállítás ki önnek. Viszont ha egy hiányos rendelést kap, vagy eltér a megrendelttől, vagy bármilyen más okból nem elégedett a rendeléssel, akkor visszaküldheti a rendelést vagy a rendelésben lévő bármely terméket, és visszatérítik a termék árának teljes összegét. Teljes visszaküldési irányelvek megtekintése.

Termékmegfelelőségi részletek

Kérjük, tekintse meg a termékre vonatkozó megfelelőségi információkat az alábbiakban.

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Gyártó:
Az alábbiakban olvashatók a Fruugo platformján értékesített releváns termék gyártójának elérhetőségei.

  • ESI
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Felelős személy az EU-ban:
Az alábbiakban olvashatók az Európai Unióban kijelölt felelős személy elérhetőségei. A felelős személy az az Európai Unióban székhellyel rendelkező gazdasági társaság, amely az Európai Unióban eladott releváns termékekhez kapcsolódó megfelelőségi kötelezettségekért felel.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822