PCM5122 B+ 2/3B HIFI DAC + hangkártya digitális audio modul I2S interfész Speciális Volumio Music PIR 2B 3

8 390,00 Ft
+ 2 249,00 Ft szállítási költség

PCM5122 B+ 2/3B HIFI DAC + hangkártya digitális audio modul I2S interfész Speciális Volumio Music PIR 2B 3

  • Márka: Unbranded
Értékesítő:

PCM5122 B+ 2/3B HIFI DAC + hangkártya digitális audio modul I2S interfész Speciális Volumio Music PIR 2B 3

  • Márka: Unbranded
Ár: 8 390,00 Ft
Értékesítő:
8 390,00 Ft
+ 2 249,00 Ft szállítási költség

Készleten

A következő fizetési módokat fogadjuk el

Leírás

1. frissítse a DAC chipet, PCM5122 csúcskategóriás chip használatával, I2S interfésszel és az I2C interfészen keresztül állíthatja be a hangerő paramétereinek beállítását; támogatja a 16–32 bites audio adatformátumot; torzítás és dinamika nagyon tökéletes, támogatja a magas mintavételi frekvenciát 384kHz, 112dB dinamikus tartomány, fok torzítás -93Db.Mert nincs hangos boom fut 120dB zajzár jel / zaj arány ().soft felfelé vagy lefelé ferde hullám és analóg zajzár. 2.PCM5122 beépített negatív töltőszivattyú, a kimenet DC blokkoló kondenzátor nélkül; 2.1Vrms földközépponti kimenet; képes elnyomni a nagyon jó sávzajt. Az 1K-ig alacsony terheléstámogatásnak köszönhetően a PCM510xA több . 3. kimeneti portok aranyozott RCV kettős csatlakozóval és aranyozott 3,5 mm-es fejhallgatóüléssel. 4. Az izolált tápegység kialakítása, tegye a málna pite tápegységét és a DAC-t a tápegység szigetelésének részévé, és a gyöngyön keresztül kölcsönös interferencia nélkül, az aktuális hang 5. hegesztés nélküli, közvetlen dugós bővítőkártya használható, és az I2S interfész használata közvetlen dekódolás digitális-analóg, nem USB DAC interfész 6. növelje a kettős színű LED-et állapotkijelzőn, piros a DAC teljesítményjelzőhöz (teljesítmény normál fényes), zöld fény a DAC lámpa működési állapotához (dekódolás és fény, leállítás vagy nem működik), a DAC munkájának jobb megértése 7. tökéletes kompatibilitás a málna pite hivatalos PI HAT méretével, magas aranyozási folyamattal PCB-kártya alapján, ívhuzal (a csúcskategóriás HIFI DAC ívhuzalt alkalmaz), jobb a jel folytonosságának impedanciája, csökkenti a jel visszaverődését és fénytörését. 8.Infravörös vevő interfésszel ellátva Volumio szoftver paraméterei: Játékra kész: flashelje meg, és készen áll Audiofil minőség: bit tökéletes lejátszás FLAC, WAV, MP3, AAC, ALAC, P támogatás Zenei könyvtárak Samba, NFS és USB meghajtókon Webrádiók támogatása Vezérelje integrált Webui-n keresztül PC-vel, okostelefonnal, táblagéppel szín:fénykép színe Anyag:ABS Méret: 6 x 5 x 1cm Csomag tartalma: 1 * Hangkártya digitális audio modul Csak a fenti csomagtartalom, egyéb termékek nem szerepelnek benne. Megjegyzés: A fény és az eltérő kijelzők miatt a képen látható elem színe kissé eltérhet a valóditól. A megengedett mérési hiba +/- 1-3cm.
  • Fruugo azonosító: 298690083-668444719
  • EAN: 4713471400793

Kiszállítás és visszaküldés

Kiküldés 3 napon belül

  • STANDARD: 2 249,00 Ft - közötti szállítás Cs 23 október 2025–H 03 november 2025

Szállítás innen: Kína.

Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy rendelését hiánytalanul és előírásainknak megfelelően szállítás ki önnek. Viszont ha egy hiányos rendelést kap, vagy eltér a megrendelttől, vagy bármilyen más okból nem elégedett a rendeléssel, akkor visszaküldheti a rendelést vagy a rendelésben lévő bármely terméket, és visszatérítik a termék árának teljes összegét. Teljes visszaküldési irányelvek megtekintése.

Termékmegfelelőségi részletek

Kérjük, tekintse meg a termékre vonatkozó megfelelőségi információkat az alábbiakban.

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Gyártó:
Az alábbiakban olvashatók a Fruugo platformján értékesített releváns termék gyártójának elérhetőségei.

  • Nan Chang Shi Song Xiu Ke Ji You Xian Gong Si
  • Nan Chang Shi Song Xiu Ke Ji You Xian Gong Si
  • jiang xi sheng nan chang shi qing yun pu qu jie fang xi lu 49hao
  • ming zhu guang chang
  • Adong 1010shi di 10ceng
  • Nanchang
  • China
  • 330000
  • chateeking@outlook.com
  • 18198474917

Felelős személy az EU-ban:
Az alábbiakban olvashatók az Európai Unióban kijelölt felelős személy elérhetőségei. A felelős személy az az Európai Unióban székhellyel rendelkező gazdasági társaság, amely az Európai Unióban eladott releváns termékekhez kapcsolódó megfelelőségi kötelezettségekért felel.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr,56
  • Duesseldorf
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698