13 790,00 Ft
+ 3 149,00 Ft szállítási költség

man chest 3 units

Értékesítő:
(Prémium értékesítő)

man chest 3 units

Ár: 13 790,00 Ft
Értékesítő:
(Prémium értékesítő)
13 790,00 Ft
+ 3 149,00 Ft szállítási költség

Jelenleg elérhető

Nem tudjuk, hogy ez a termék újra készleten lesz-e és hogy mikor.

A következő fizetési módokat fogadjuk el

Leírás

A Weleda férfi ajándékcsomag teljes körű ápolást nyújt a borotvakrémmel, amely minden bőrtípusra alkalmas kézi borotválkozáshoz, valamint a borotválkozás utáni balzsammal, amelyek biztosítják a gyengéd és alapos borotválkozást, puhítják a szakállat, és enyhe hűsítő hatással nyugtatják a bőrt. Minden bőrtípusra, még érzékeny bőrre is. Emellett a golyós dezodor 24 órás hatékony védelmet és frissítő élénkséget nyújt férfiak számára. 75ml+100ml+50ml. Borotvakrém védi a bőrt és lehetővé teszi a sima borotválkozást, még érzékeny bőrön is. Ez a kézi borotválkozáshoz készült krém finom és krémes habot képez, amely lehetővé teszi a gyengéd és alapos borotválkozást. Olyan összetevőknek köszönhetően, mint a kecsketej, a mandulatej és a bio árvácska kivonat, tökéletesen előkészíti a bőrt a borotválkozásra, miközben egy filmréteggel vonja be, amely puhává és nyugodttá teszi azt. Borotválkozás utáni balzsam egy könnyű balzsam nyugtató hatással normál, száraz és érzékeny bőrre. Gyorsan felszívódik, kényezteti és ápolja a bőrt borotválkozás után, akár kézzel, akár géppel történik, olyan összetevőknek köszönhetően, mint a sheavaj, a kamilla és a mirha kivonat. Golyós dezodor 24 órás hatékony védelmet és frissítő élénkséget nyújt férfiaknak. Alumíniumsókat nem tartalmaz. Élénkítő, fás illattal készült, amely segít semlegesíteni és megelőzni a kellemetlen testszagokat, akár 24 órás hatékony védelmet biztosítva. Sportoláshoz is alkalmas, mivel alumíniumsókat nem tartalmaz, így nem tömíti el a pórusokat. A bőr szabályozó funkciói érintetlenek maradnak. Verbéna, rozmaring és vetiver alapú illatjegye gyógynövényes és fás aromát biztosít. Ajánlott a borotvakrémet előzetesen benedvesített bőrre használni, ecset segítségével felvinni vagy kézzel bemasszírozni, amíg hab nem képződik. Az arcot tiszta vízzel öblítse le. A borotválkozás utáni balzsamot vigye fel az orcákra és az állra borotválkozás előtt és/vagy után, finoman ütögetve a tenyerével. A golyós dezodort naponta egyszer vigye fel a hónalj területére. Szükség esetén néhány óra elteltével ismételje meg az alkalmazást. Kerülje a szemmel és a nyálkahártyákkal való érintkezést. Hűvös, száraz helyen, szobahőmérsékleten tárolandó. NaTrue.
  • Fruugo azonosító: 164318438-349601383
  • EAN: 8436541423664

Kiszállítás és visszaküldés

Kiküldés -1 napon belül

  • STANDARD: 3 149,00 Ft - közötti szállítás H 20 október 2025–Cs 23 október 2025

Szállítás innen: Spanyolország.

Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy rendelését hiánytalanul és előírásainknak megfelelően szállítás ki önnek. Viszont ha egy hiányos rendelést kap, vagy eltér a megrendelttől, vagy bármilyen más okból nem elégedett a rendeléssel, akkor visszaküldheti a rendelést vagy a rendelésben lévő bármely terméket, és visszatérítik a termék árának teljes összegét. Teljes visszaküldési irányelvek megtekintése.

Termékmegfelelőségi részletek

Kérjük, tekintse meg a termékre vonatkozó megfelelőségi információkat az alábbiakban.

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Gyártó:
Az alábbiakban olvashatók a Fruugo platformján értékesített releváns termék gyártójának elérhetőségei.

  • Weleda
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Felelős személy az EU-ban:
Az alábbiakban olvashatók az Európai Unióban kijelölt felelős személy elérhetőségei. A felelős személy az az Európai Unióban székhellyel rendelkező gazdasági társaság, amely az Európai Unióban eladott releváns termékekhez kapcsolódó megfelelőségi kötelezettségekért felel.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822