3 449,00 Ft
+ 3 149,00 Ft szállítási költség

Flash Tensor Lifting Effect 4 ml

Ár: 3 449,00 Ft
Értékesítő:
(Prémium értékesítő)
3 449,00 Ft
+ 3 149,00 Ft szállítási költség

Jelenleg elérhető

Nem tudjuk, hogy ez a termék újra készleten lesz-e és hogy mikor.

A következő fizetési módokat fogadjuk el

Leírás

Az arc tökéletesítő és feszesítő hatása növényi kivonatokból álló lágy filmréteg képződésének köszönhető a bőrön. Azonnali hatású és 8 órán át tartó hosszan tartó hatással. Fiatal bőrön javítja a smink eredményét, nagyon természetes befejezést biztosítva, és enyhíti a fáradt arc jeleit. Érett bőrön olyan termék, amely az idő múlásának jeleit mutató bőrre való, a feszesítő hatás néhány perc alatt jelentős javulást mutat az arcon. Killaja Saponaria fa kivonat: Ez egy latin-amerikai eredetű fa (Peru és Chile), amelynek kérge gazdag szaponinokban és flavonoidokban. Ez az összetevő hozzájárul a feszítő film kialakításához, elkerülve a szárazság érzetét. Kigelia Africana gyümölcskivonat: Afrika (Tanzánia és Mozambik) eredetű fa, amely egy peptidben gazdag gyümölcsöt ad, mely fontos szerepet játszik a bőr szerkezetében. Évszázadok óta használják afrikai nők a mell és az arc bőrének megerősítésére. A feszítő hatású termék filmjében meghatározó módon hozzájárul a bőr feszesítéséhez és megemeléséhez. Alkalmazzon néhány csepp terméket az előzetesen sminkeltávolított, tiszta és száraz arcbőrre, ujjbegyeivel, amelyek szintén szárazak, enyhe masszírozó mozdulatokkal, különös figyelmet fordítva a fáradtság jeleit mutató és mimikai ráncokkal rendelkező területekre (szemek, ajkak...) Hagyja hatni néhány percig, majd alkalmazza a szokásos krémet; egyenletesen oszlassa el. Várjon néhány percet a smink felvitele előtt a jobb hatás elérése érdekében. Kerülje a szemkontaktust.
  • Fruugo azonosító: 54511591-110587218
  • EAN: 8420649112667

Termékbiztonsági információk

Kérjük, olvassa el a termékre vonatkozó biztonsági információkat az alábbiakban

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Termékbiztonsági címkék

CE Mark
Biztonsági figyelmeztetések: Kerülje a szemmel való érintkezést. Killaja Saponaria fa kivonat: Ez egy latin-amerikai eredetű fa (Peru és Chile), amelynek kérge nagyon gazdag szaponinokban és flavonoidokban. Ez az összetevő segít a meghúzó film létrehozásában, elkerülve a szárazság érzését. Kigelia Africana gyümölcskivonat: Afrikában (Tanzánia és Mozambik) őshonos fa, amely peptidekben gazdag gyümölcsöt termel, amelyek fontos szerepet játszanak a bőr szerkezetében. Ezt a gyümölcsöt évszázadok óta használják az afrikai nők a mellszobor és az arc bőrének erősítésére. A tenzorvillanásban pontosan hozzájárul a termék által generált film megszilárdításához és meghúzásához.
Hozzávalók: Aqua (víz), propándiol, propilénglikol, glicerin, quillaja saponaria kéregkivonat, kigelia Africana gyümölcs kivonat, etoxidiglickol, xantángumi, kaprilil-glikol, peg-40 hidrogénezett ricinusolaj, tropolon, imidazolidinil-karbamid, 1,2 â €" hexanediol, parfum ( illatanyag).

Kiszállítás és visszaküldés

Kiküldés -1 napon belül

  • STANDARD: 3 149,00 Ft - közötti szállítás P 03 október 2025–Sze 08 október 2025

Szállítás innen: Spanyolország.

Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy rendelését hiánytalanul és előírásainknak megfelelően szállítás ki önnek. Viszont ha egy hiányos rendelést kap, vagy eltér a megrendelttől, vagy bármilyen más okból nem elégedett a rendeléssel, akkor visszaküldheti a rendelést vagy a rendelésben lévő bármely terméket, és visszatérítik a termék árának teljes összegét. Teljes visszaküldési irányelvek megtekintése.

Termékmegfelelőségi részletek

Kérjük, tekintse meg a termékre vonatkozó megfelelőségi információkat az alábbiakban.

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Gyártó:
Az alábbiakban olvashatók a Fruugo platformján értékesített releváns termék gyártójának elérhetőségei.

  • Armonia
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Felelős személy az EU-ban:
Az alábbiakban olvashatók az Európai Unióban kijelölt felelős személy elérhetőségei. A felelős személy az az Európai Unióban székhellyel rendelkező gazdasági társaság, amely az Európai Unióban eladott releváns termékekhez kapcsolódó megfelelőségi kötelezettségekért felel.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822