11 290,00 Ft
+ 2 899,00 Ft szállítási költség

Aromas of provence 1 unit

Értékesítő:
(Prémium értékesítő)

Aromas of provence 1 unit

11 290,00 Ft

Jelenleg elérhető
+ 2 899,00 Ft szállítási költség

14 napos visszaküldési szabályzat

Értékesítő:
(Prémium értékesítő)

11 290,00 Ft

Jelenleg elérhető
+ 2 899,00 Ft szállítási költség

14 napos visszaküldési szabályzat

Fizetési módok:

Leírás

Aromas of provence 1 unit

Természetes összetevőket tartalmaz, amelyek a provence-i levendula- és lavendulamezőkre emlékeztetnek, ideálisak egy teljes testkezeléshez. Ezzel a testápoló készlettel nyugtató és relaxáló hatást érhetsz el, különösen éjszakai használatra ajánlott, stresszes időszakokban. Egy jó fürdő a Madreselva narancsvirág szilárd testszappanjával. Ezeknek az összetevőknek a szinergiája nyugtató, puhító és kiegyensúlyozó tulajdonságokat biztosít a bőrünknek. Különösen ajánlott érzékeny, száraz és dehidratált bőrre. Olyan lágy és gyengéd szappan, hogy az arcon is használható. A levendula illóolajos testolaj, amely édesmandulaolajból készül, amely kiváló hidratáló, puhító és védő tulajdonságairól ismert, különösen sérült bőr esetén. A levendula illóolaj enyhe és kellemes illatot, valamint nyugtató és lazító hatást kölcsönöz neki.
  • Fruugo azonosító: 50927635-101891474
  • EAN: 8436553240501

Termékbiztonsági információk

Kérjük, olvassa el a termékre vonatkozó biztonsági információkat az alábbiakban

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Termékbiztonsági címkék

CE Mark
Biztonsági figyelmeztetések: Jó fürdő a lonc narancsvirág szilárd testápoló szappannal. Mindezen összetevők szinergiája nyugtató, puhító és kiegyensúlyozó tulajdonságokkal látja el bőrünket. Különösen alkalmas érzékeny, száraz és dehidratált bőrre. Ez egy olyan enyhe és finom szappan, hogy az arcon is használható. Édes mandulaolajból készült természetes aromás levendula testápolóolaj, amely kiváló hidratáló, lágyító és védő tulajdonságairól ismert a bőr számára, különösen, ha sérült. A levendula illóolaj lágy, kellemes aromát, nyugtató és pihentető hatást biztosít.
Hozzávalók: Levendula kolónia: Alkohol Denat, propándiol, Lavandula latifolia gyógynövényolaj*, Limone **, Linalool **, Geraniol **, Kumarin **. (*) Szerves összetevő. (**) Az illóolajok természetes összetevői. Aromás levendulaolaj: Prunus Amygdalus Dulcis olaj, Lavandula angustifolia olaj, limonén **, linalool **, geraniol **, kumarin **. (**) Az illóolajok természetes összetevői.

Kiszállítás és visszaküldés

Kiküldés -1 napon belül

  • STANDARD: 2 899,00 Ft - közötti szállítás H 16 február 2026–Cs 19 február 2026

Szállítás innen: Spanyolország.

Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy rendelését hiánytalanul és előírásainknak megfelelően szállítás ki önnek. Viszont ha egy hiányos rendelést kap, vagy eltér a megrendelttől, vagy bármilyen más okból nem elégedett a rendeléssel, akkor visszaküldheti a rendelést vagy a rendelésben lévő bármely terméket, és visszatérítik a termék árának teljes összegét. Teljes visszaküldési irányelvek megtekintése.

Termékmegfelelőségi részletek

Kérjük, tekintse meg a termékre vonatkozó megfelelőségi információkat az alábbiakban.

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Gyártó:
Az alábbiakban olvashatók a Fruugo platformján értékesített releváns termék gyártójának elérhetőségei.

  • Madreselva
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vmirasierra@naturlider.com
  • 915171822

Felelős személy az EU-ban:
Az alábbiakban olvashatók az Európai Unióban kijelölt felelős személy elérhetőségei. A felelős személy az az Európai Unióban székhellyel rendelkező gazdasági társaság, amely az Európai Unióban eladott releváns termékekhez kapcsolódó megfelelőségi kötelezettségekért felel.

  • Virginia Gómez Bravo
  • NATURALEADER IMPORT EXPORT, SL
  • CALLE RAMON Y CAJAL
  • Todelo
  • ES
  • 13001
  • vgomez@naturlider.com
  • 915171822