2 fejlesztőkártyához RP2350 Pico2 ARM -M33 és RISC-V Hazard3 520KByte 4MByte QSPI Flash

5 790,00 Ft
+ 2 999,00 Ft szállítási költség

2 fejlesztőkártyához RP2350 Pico2 ARM -M33 és RISC-V Hazard3 520KByte 4MByte QSPI Flash

  • Márka: Unbranded

2 fejlesztőkártyához RP2350 Pico2 ARM -M33 és RISC-V Hazard3 520KByte 4MByte QSPI Flash

  • Márka: Unbranded
Javasolt fogyasztói ár: 21 890,00 Ft
Ár: 5 790,00 Ft
Megtakarítás: 16 100,00 Ft (73%)
Értékesítő:
5 790,00 Ft
+ 2 999,00 Ft szállítási költség

Készleten

A következő fizetési módokat fogadjuk el

Leírás

Ez 2-re vonatkozik, az új MCU kártya a legújabb RP2350-en alapul. A for 2 teljes kompatibilitást tart fenn elődjével, a for . Ez biztosítja a zökkenőmentes átmenetet a meglévő projektek és fuvarozói táblák számára, lehetővé téve a felhasználók számára, hogy kihasználják meglévő befektetéseiket és szakértelmüket. A fejlesztők könnyedén áttelepíthetik kódjukat és hardverüket az új 2-re, kihasználva a megnövelt teljesítmény és a kibővített képességek előnyeit anélkül, hogy kiterjedt módosításokra lenne szükség. A 2-es kétmagos ARM -M33-mal és kétmagos RISC-V Hazard3-mal érkezik. Rugalmas órajel-rendszer, akár 150 MHz-es maximális sebességgel konfigurálható! Ez az apró MCU óriási 520 Kbyte kapacitással, 4 MByte kapacitású külső QSPI Flash-szel és továbbfejlesztett eXecute in Place (XIP v2) funkcióval rendelkezik. A nagyobb RAM és a Flash méret lehetővé teszi olyan magas szintű programozási nyelvek írását, mint a MicroPython és a CircuitPython for 2. A for kártya 2. generációja a következő fejlesztéseket tartalmazza:CPU: Két kétmagos CPU: Kettős ARM -M33 mag Kettős RISC-V Hazard3 mag Rendszerórajel 150 MHz-ig : 520KByte 4 MByte QSPI flash memória Átfogó biztonság: ARM TrustZone, 8 KB on-chip OTP tároló, biztonságos rendszerindítás XIP v2 a jobb flash memória interfész érdekében 12 PIO állapotgép (3 blokk) Bármikor csatlakoztathatja bármelyik preferált számítógéphez a Python 3.0-t támogató macOS-hez és Linuxhoz, de az egykártyás számítógéppel való csatlakoztatása tökéletes legyen. Ha más operációs rendszert (macOS-t vagy más Linux disztribúciót) használ, kérjük, látogasson el a https://thonny./ oldalra az IDE letöltéséhez és telepítéséhez. Szín:Zöld Anyag: PCB Csomag tartalma: 1 x P 2 fejlesztőtábla Csak a fenti csomag tartalma, egyéb termékek nem tartoznak ide. Megjegyzés: A fényvisszaverődés és a különböző kijelzők miatt a képen látható elem színe kissé eltérhet a valóditól. A megengedett mérési hiba +/- 1-3 cm.
  • Fruugo azonosító: 344344087-753973577
  • EAN: 4711309895254

Kiszállítás és visszaküldés

Kiküldés 3 napon belül

  • STANDARD: 2 999,00 Ft - közötti szállítás P 03 október 2025–K 14 október 2025

Szállítás innen: Kína.

Minden tőlünk telhetőt megteszünk annak biztosítására, hogy rendelését hiánytalanul és előírásainknak megfelelően szállítás ki önnek. Viszont ha egy hiányos rendelést kap, vagy eltér a megrendelttől, vagy bármilyen más okból nem elégedett a rendeléssel, akkor visszaküldheti a rendelést vagy a rendelésben lévő bármely terméket, és visszatérítik a termék árának teljes összegét. Teljes visszaküldési irányelvek megtekintése.

Termékmegfelelőségi részletek

Kérjük, tekintse meg a termékre vonatkozó megfelelőségi információkat az alábbiakban.

Az alábbi információkat a terméket értékesítő független, harmadik fél kiskereskedő biztosítja.

Gyártó:
Az alábbiakban olvashatók a Fruugo platformján értékesített releváns termék gyártójának elérhetőségei.

  • Huizhou Jiale Toys
  • Hui Zhou Shi Jia Le Wan Ju You Xian Gong Si
  • Hui cheng qu jiang bei san huan bei lu 18hao mo ka
  • sheng huo hua yuanCqu 25hao lou 15ceng 04hao fang
  • Huizhou
  • China
  • 516000
  • jiasunnysun@outlook.com
  • 18927320924
  • https://www.fruugo.at/search/?merchantId=22120

Felelős személy az EU-ban:
Az alábbiakban olvashatók az Európai Unióban kijelölt felelős személy elérhetőségei. A felelős személy az az Európai Unióban székhellyel rendelkező gazdasági társaság, amely az Európai Unióban eladott releváns termékekhez kapcsolódó megfelelőségi kötelezettségekért felel.

  • 0utong GmbH
  • 0utong GmbH
  • Brehmstr, 56,40239 Duesseldorf
  • Brehmstr
  • Germany
  • 40239
  • info@outong.de
  • 4921131054698