Vezeték nélküli útválasztók

Pontosítás
Tp Link Tl Sm311Lm multimódusú 1 Gbs minigbic modul
Tp Link Tl Sm311Lm multimódusú 1 Gbs minigbic modul 43 190 Ft
Tp Link 10 100Mbps multimódusú médiakonverter Mc 100 Cm
Tp Link 10 100Mbps multimódusú médiakonverter Mc 100 Cm 55 190 Ft
Tp Link 10 100Mbps egymódusú adathordozó-átalakító Mc110Cs
Tp Link 10 100Mbps egymódusú adathordozó-átalakító Mc110Cs 50 390 Ft
Tp-Link gigabites egymódusú médiaátalakító Mc210Cs
Tp-Link gigabites egymódusú médiaátalakító Mc210Cs 57 590 Ft
Tp Link Mc200Cm gigabites többmódú médiaátalakító
Tp Link Mc200Cm gigabites többmódú médiaátalakító 57 590 Ft
Trendnet TFC-110S20D5 hálózati médiakonverter 100 Mbit/s 1310 nm
Trendnet TFC-110S20D5 hálózati médiakonverter 100 Mbit/s 1310 nm 49 690 Ft
ASUS RT-AC51 router
ASUS RT-AC51 router 17 990 Ft
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenna 5 dB-TL-WR841N
Router TP-LINK DSL 300N, 4 LAN, 2x antenna 5 dB-TL-WR841N 10 490 Ft
Fehér fa faragás router dekoráció box router kreatív szervező
Fehér fa faragás router dekoráció box router kreatív szervező 28 990 Ft
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender a Unifi 3
Ubiquiti UVC G3 LED Range Extender a Unifi 3 50 390 Ft
TP Link Low Profile zárójel részére Tg3468
TP Link Low Profile zárójel részére Tg3468 7 190 Ft
TP Link Archer T4E Ac1200 vezeték nélküli Dual Band PCI Express adapter
TP Link Archer T4E Ac1200 vezeték nélküli Dual Band PCI Express adapter 21 590 Ft
Az Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pack
Az Ubiquiti NanoHD Unifi kompakt 802.11 AC Wave2 MU-MIMO 3-Pack 304 690 Ft
TP-Link Archer Vr600 Ac1600 Dual Band vezeték nélküli Gigabit modem router
TP-Link Archer Vr600 Ac1600 Dual Band vezeték nélküli Gigabit modem router 69 590 Ft
Ubiquiti Rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP
Ubiquiti Rocket M5 5Ghz 802.11 N WiFi AP 52 790 Ft
Intel Class Connect Access Point Featuring 500Gb Hard Drive
Intel Class Connect Access Point Featuring 500Gb Hard Drive 119 990 Ft
Edimax Eu 4306 Usb Gigabit Ethernet Adapter
Edimax Eu 4306 Usb Gigabit Ethernet Adapter 14 390 Ft
Mercusys Halo S12 Ac1200 Whole Home Mesh Wifi
Mercusys Halo S12 Ac1200 Whole Home Mesh Wifi 35 990 Ft
TP-Link 5 portos gigabites multi-WAN terheléselosztási útválasztó
TP-Link 5 portos gigabites multi-WAN terheléselosztási útválasztó 100 790 Ft
Edimax Pro Gigabit Poe Splitter
Edimax Pro Gigabit Poe Splitter 14 390 Ft
Mercusys Halo Whole Home Mesh Wifi 1167Mbps System
Mercusys Halo Whole Home Mesh Wifi 1167Mbps System 45 590 Ft
Mercusys 8 Port Gigabit Desktop Switch Compact Design
Mercusys 8 Port Gigabit Desktop Switch Compact Design 14 390 Ft
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb Wifi Adapter
Asus Usb Ac53 Nano Ac1200 Wireless Dual Band Usb Wifi Adapter 19 190 Ft
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini Gbic SFP modul
TP-Link Sm311Lm multi-mode mini Gbic SFP modul 19 190 Ft
Asus Tuf Ax3000 Dual Band Wi Fi 6 Gaming Router
Asus Tuf Ax3000 Dual Band Wi Fi 6 Gaming Router 136 790 Ft
Sc-St Multimode keresztül coupler simplex
Sc-St Multimode keresztül coupler simplex 7 190 Ft
Sc/Apc Singlemode keresztül csatoló duplex
Sc/Apc Singlemode keresztül csatoló duplex 7 190 Ft
Intel Wireless AC 9260 2230 2X2 AC Plus BT GB
Intel Wireless AC 9260 2230 2X2 AC Plus BT GB 11 990 Ft
SPEEDLINK Xeox Pro analóg vezeték nélküli PC Gamepad 2.4 GHz-fekete (SL-6566-BK-01)
SPEEDLINK Xeox Pro analóg vezeték nélküli PC Gamepad 2.4 GHz-fekete (SL-6566-BK-01) 14 490 Ft
Ubiquiti Unifi AP AC nagy hatótávolságú akár 183M W/867Mbps áteresztőképességű
Ubiquiti Unifi AP AC nagy hatótávolságú akár 183M W/867Mbps áteresztőképességű 67 190 Ft
G Skill Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz
G Skill Tz Neo 32G Kit Pc4 25600 Ddr4 3200Mhz 129 590 Ft
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Tűzerő 1010 Ngfw készülék Desktop
Cisco Fpr1010Ngfw K9 Cisco Tűzerő 1010 Ngfw készülék Desktop 316 690 Ft
TP-LINK Archer MR200 AC750 vezeték nélküli Dual Band 4G LTE router
TP-LINK Archer MR200 AC750 vezeték nélküli Dual Band 4G LTE router 71 990 Ft
TP Link 300 Mbps 4G LTE Wireless N router új verzió
TP Link 300 Mbps 4G LTE Wireless N router új verzió 64 790 Ft
Synology Mesh router Quad Core 717 MHz 256 MB DDR3 memória 2T2R
Synology Mesh router Quad Core 717 MHz 256 MB DDR3 memória 2T2R 79 190 Ft
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit vezeték nélküli híd
Cambium Epmp 1000 Force 180 5Ghz 200 Mbit vezeték nélküli híd 64 790 Ft
Mercusys Mu6H Ac650 nagy nyereségű vezeték nélküli kétsávos usb adapter
Mercusys Mu6H Ac650 nagy nyereségű vezeték nélküli kétsávos usb adapter 19 190 Ft
TP-Link TD-W8961N n300 Wireless N ADSL2 + modem router
TP-Link TD-W8961N n300 Wireless N ADSL2 + modem router 16 790 Ft
Edimax Ac600 Usb Adapter Dual Band Antenna
Edimax Ac600 Usb Adapter Dual Band Antenna 19 190 Ft
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual Band 802.11 AC AP 4X4 MIMO Dual Gigabit
Ubiquiti Unifi Wave 2 Dual Band 802.11 AC AP 4X4 MIMO Dual Gigabit 199 090 Ft
NetComm NTC-140-02 ipari 4G router
NetComm NTC-140-02 ipari 4G router 235 090 Ft
TP-LINK MR6400 300Mbps Wireless N 4G LTE router
TP-LINK MR6400 300Mbps Wireless N 4G LTE router 64 790 Ft
Edimax Ipari SFP Dual-LC 1.25G 1310nm 2km Multi-Mode
Edimax Ipari SFP Dual-LC 1.25G 1310nm 2km Multi-Mode 16 790 Ft
Asus RT-AC65P LAN WiFi 5GHz 1750 Mbps Fekete vezeték nélküli modem
Asus RT-AC65P LAN WiFi 5GHz 1750 Mbps Fekete vezeték nélküli modem 51 090 Ft
Mirascreen Tv
Mirascreen Tv 13 190 Ft
Ubiquiti U Fiber SFP multi-mode modul 1G 2-Pack
Ubiquiti U Fiber SFP multi-mode modul 1G 2-Pack 16 790 Ft
Archer A9 Ac1900 Wireless MU MIMO Gigabit router
Archer A9 Ac1900 Wireless MU MIMO Gigabit router 59 990 Ft
TP-LINK Archer T6E-AC1300 vezeték nélküli Dual Band PCI Express adapter
TP-LINK Archer T6E-AC1300 vezeték nélküli Dual Band PCI Express adapter 28 790 Ft
Asus 4G-Ac68U vezeték nélküli Lte modem router Ac1200
Asus 4G-Ac68U vezeték nélküli Lte modem router Ac1200 141 590 Ft
NetComm NF10W n300 WiFi VDSL ADSL modem router hanggal
NetComm NF10W n300 WiFi VDSL ADSL modem router hanggal 40 790 Ft
Tp Link Mc1400 19In 2U rackbe szerelhető ház 14 hornyos adathordozó-átalakítóhoz
Tp Link Mc1400 19In 2U rackbe szerelhető ház 14 hornyos adathordozó-átalakítóhoz 107 990 Ft
Tp Link Tlmr3020 hordozható 3G 4G vezeték nélküli N router 2Ghz 150Mbps
Tp Link Tlmr3020 hordozható 3G 4G vezeték nélküli N router 2Ghz 150Mbps 19 190 Ft
TL-MR3420 300Mbps Wireless N 3G/4G router
TL-MR3420 300Mbps Wireless N 3G/4G router 19 190 Ft
Mercusys Ac12G Ac1200 vezeték nélküli kétsávos gigabites router
Mercusys Ac12G Ac1200 vezeték nélküli kétsávos gigabites router 31 190 Ft
Ubiquiti U Fiber SFP + multi-mode modul 10G 2-Pack
Ubiquiti U Fiber SFP + multi-mode modul 10G 2-Pack 28 790 Ft
TP-Link Archer T9UH AC1900 nagy nyereségű Wireless Dual Band USB adapter
TP-Link Archer T9UH AC1900 nagy nyereségű Wireless Dual Band USB adapter 31 190 Ft
Netgear Ex7500 2200Mbps vezeték nélküli ac extender
Netgear Ex7500 2200Mbps vezeték nélküli ac extender 95 990 Ft
TP-LINK CPE220 2,4 GHz-es 300Mbps 12dBi kültéri CPE
TP-LINK CPE220 2,4 GHz-es 300Mbps 12dBi kültéri CPE 31 190 Ft
TP-Link TL-Wr802N n300 Wireless N Nano router 802.11 BGN
TP-Link TL-Wr802N n300 Wireless N Nano router 802.11 BGN 14 390 Ft
TP-Link TL-Wr841N n300 N vezeték nélküli router
TP-Link TL-Wr841N n300 N vezeték nélküli router 14 390 Ft
TP-Link Archer C20 AC750 vezeték nélküli Dual Band router
TP-Link Archer C20 AC750 vezeték nélküli Dual Band router 21 590 Ft
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router
Grandstream Gwn7000 Multi Wan Gigabit Vpn Router 79 190 Ft
Ubiquiti Unifi IW HD a Wall Wave2 MU MIMO Enterprise Access Point
Ubiquiti Unifi IW HD a Wall Wave2 MU MIMO Enterprise Access Point 110 390 Ft
CPE210 2,4 GHz-es 300Mbps 9dBi kültéri CPE
CPE210 2,4 GHz-es 300Mbps 9dBi kültéri CPE 28 790 Ft
Pontosítás